Přihlašovací formulář

Přihlašovací formulář v systému Moje Autoškola je důležitým prvkem pro naše registrované žáky. Poskytuje jim snadný přístup k jejich účtu a všem funkcím, které jim systém nabízí. Díky tomuto formuláři mohou žáci spravovat svůj výcvik, sledovat svůj pokrok a získávat potřebné informace k úspěšnému dokončení výcviku. Systém také klade důraz na bezpečnost a ochranu osobních údajů, aby žáci měli důvěru v to, že jejich účet je chráněn a jejich soukromí je respektováno..

Pokud ještě nejste u nás registrováni, nevadí, nemusíte se obávat. Stačí, když se přihlásíte k našemu vzdělávacímu systému a ten automaticky odešle veškeré registrační údaje. Tím získáte přístup ke všem potřebným informacím a materiálům, abyste mohli začít využívat naše vzdělávací prostředky a plně se zapojit do naší výuky.

 ​   Právě teď je ideální okamžik přihlásit se ke kurzu.  

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

Přihlašování žáků autoškol a plánování jízd zajišťuje MOJE AUTOŠKOLA - sotware pro autoškoly

Zapomenuté heslo?

V případě, že jste zapomněli své přihlašovací heslo, není to problém. Pouze přejděte na tuto stránku , vyplňte e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci, a my Vám okamžitě odešleme Vaše nové heslo.

Jiný problém s přihlášením?

Pokud máte jakýkoli jiný problém s přihlášením, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc a podporu, abychom společně vyřešili vaši situaci a zajistili, abyste se mohli znovu přihlásit bez jakýchkoli obtíží.

                                          KONTAKTY