AUTO - SKUPINA B

16 900,- Kč

Přihlásit
Více INFORMACÍ

MOTOCYKL

14 000,- Kč

Přihlásit Více INFORMACÍ

RYCHLOKURZ AUTO

17 900,- Kč

Přihlásit Více INFORMACÍ

KONDIČNÍ JÍZDA

550,-/60min

Přihlásit Více INFORMACÍ

Kurzy

Autoškola Nika, váš spolehlivý partner v oblasti řidičského vzdělávání. Jsme tady, abychom vás připravili na získání řidičského oprávnění a vybavili vás potřebnými dovednostmi pro bezpečnou a zodpovědnou jízdu na silnicích.

Kurzy v autoškole Nika jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby a očekávání našich studentů v Opavě, a také v Karvině a jejím okolí. Sdružujeme tým kvalifikovaných a zkušených instruktorů, kteří vás provedou každým krokem procesu a poskytnou vám individuální pozornost a podporu.

Nabízíme širokou škálu kurzů, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a úrovním zkušeností. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem, který se chce seznámit s řízením automobilu, nebo zkušeným řidičem, který si chce vylepšit dovednosti, i pro vás máme vhodný kurz.

Naše kurzy zahrnují teoretickou výuku, kde se seznámíte s pravidly silničního provozu, dopravními značkami, bezpečnostními předpisy a správným chováním na silnicích. Dále budete mít možnost absolvovat praktickou jízdu s našimi instruktory, kteří vás provedou všemi aspekty řízení a pomohou vám získat potřebné dovednosti a sebejistotu.

Autoškola Nika je vybavena moderními vozidly, která splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Naši instruktoři jsou školeni tak, aby byli schopni poskytnout vám nejen praktickou výuku, ale také podporu a povzbuzení v průběhu vašeho vzdělávacího procesu.

Jsme hrdí na vysokou úspěšnost našich studentů při absolvování zkoušek a získání řidičského oprávnění. Snažíme se vytvořit příjemné a přátelské prostředí, kde se budete cítit pohodlně a soustředit se na svůj vývoj jako řidič.

Pokud hledáte kvalitní autoškolu v Opavě, okolí nebo v Karvině a jejím okolí, neváhejte se obrátit na autoškolu Nika. Jsme tady, abychom vám pomohli dosáhnout vašeho cíle a stali se bezpečnými a zodpovědnými řidiči. Kontaktujte nás dnes a začněte svou cestu k získání řidičského oprávnění s profesionály v oboru.